Kup bilet POWRÓT
Ronni Zehavi

Ronni Zehavi

Prezes Zarządu i Współzałożyciel Hibob

 

Temat: Silny HR będzie Przewodzić Przyszłości Pracy

 

Abstrakt

Silny HR będzie Przewodzić Przyszłości Pracy

COVID-19 podkreślił znaczenie silnego, wykwalifikowanego przywództwa w obszarze HR. W związku z tym, że przechodzimy przez bezprecedensowe czasy i zmiany, rola HR okazała się kluczowa dla sukcesu firmy. Kiedy wybuchła pandemia COVID-19, musieliśmy polegać na narzędziach technologicznych, aby w ciągu kilku dni, a nawet jednej nocy, przekształcić się w pełni rozproszone zespoły. 

Wierzymy w siłę HR, kultury, zaangażowania i współpracy, a także komunikacji. Znamy wartość zróżnicowanych i zintegracyjnych zespołów, wysokiej retencji i przemyślanej rekrutacji. Wiemy, że aby zbudować zrównoważoną przyszłość naszych organizacji, musimy zainwestować w wykwalifikowanych liderów HR, którzy wskażą nam drogę. 

Przyszłość pracy jest zdalna, rozproszona i hybrydowa. Praca pracy opiera się na współczuciu - jest zorientowana na cele, ale na pierwszym miejscu stawiająca na ludzi. O przyszłości pracy decydują każdego dnia utalentowani liderzy HR na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy być pionierami tej rewolucji. Bob to jeden z nielicznych produktów na rynku zaprojektowanych z myślą o dzisiejszym stylu pracy: globalnym, zdalnym i zespołowym. 

 

 

Biografia

Ronni Zehavi ma ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu globalnymi firmami typu SaaS. Jest byłym przedsiębiorcą w Bessemer Venture Partners. Był współzałożycielem i prezesem zarządu Cotendo, współtworząc Team8 Cybersecurity.

Ronni zajmował kierownicze stanowisko w Commtouch Software i był członkiem zarządu organizacji non-profit Shiur Acher oraz Tufin. Ronni poświęca się wzmacnianiu kultury korporacyjnej w szybko rozwijających się firmach.