Kup bilet POWRÓT
Maciej Noga

Maciej Noga

Przedsiębiorca, Inwestor i Ekspert HR Tech. Współzałożyciel Grupy Pracuj, Przewodniczący Rady Nadzorczej i Partner Zarządzający Funduszu Innowacyjnego

 

Biografia

Współzałożyciel Grupy Pracuj, obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej i Partner Zarządzający Funduszu Innowacyjnego. Związany z firmą od początku działalności, najpierw na stanowisku Dyrektora Marketingu przez 13 lat, potem przez 5 lat Chief Innovation and Strategic Growth Officera. 

Specjalista w dziedzinie HRTech, inwestuje, zasiada w radach nadzorczych i doradczych spółek z tego sektora oraz występują na konferencjach jako mówca w tym temacie oraz doradza zarządom dużych korporacji. Ostatnio współtworzy firmę Symmetrical.ai, nową na polskim rynku kategorie benefitów finansowych. 

Współtwórca i Partner funduszu typu „angel investment” – HedgeHog Fund i Ataraxy Ventures. Członek Rady Nadzorczej funduszu MOC. Jest również współzałożycielem i Partnerem Valores, pierwszego w Polsce funduszu venture philanthropy. 

Ukończył z wyróżnieniem studia MBA na University of Chicago Booth School of Business. Absolwent Zarządzania i Marketingu o specjalności “Zarządzenie Zasobami Ludzkimi” na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Marketingu i Strategii Marketingowych w Szkole Głównej Handlowej. Prywatnie ojciec trójki dzieci, z którymi spędza aktywnie czas. Gorący propagator “Work Life Integration” i użycia konceptów “Behavioral Science” zarówno biznesowo, jak i prywatnie.