Kup bilet POWRÓT
Grażyna Rzehak

Grażyna Rzehak

Ekspert w obszarze Rozwoju Organizacji i Kultury Organizacyjnej, Doradca Strategiczny, CHRO/CPO, Liderka Biznesowa, Strateg HR

 

Biografia

Grażyna Rzehak jest doświadczoną i uznaną liderką biznesową oraz ekspertem w dziedzinie zarządzania z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Jej główny obszar zainteresowań i pasji to przywództwo, rozwój liderów, zespołów i organizacji. Ma ogromną wiedzę i praktyczne doświadczenie w następujących obszarach: strategie biznesowe, zarządzanie zmianą, fuzje i przejęcia, strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi, projektowanie struktur i schematów organizacyjnych, nowe technologie, wewnętrzna i zewnętrzna komunikacja.

Grażyna jest członkiem rad nadzorczych i rad doradczych wiodących firm z sektora technologii, logistyki i usług (Grupa Integer.pl S.A., Thanks Factor Sp. z o.o., Digital University). Dodatkowo doradza start-upom, firmom z sektora technologicznego, e-commerce oraz logistyki. Doskonale sprawdza się w roli coacha i mentora dla wyższej kadry menadżerskiej wielu polskich i międzynarodowych firm.

Przez ponad dwadzieścia lat piastowała strategiczne, zarządcze stanowiska w obszarach HR, sprzedaży i rozwoju biznesu w dużych międzynarodowych firmach, takich jak Unilever, ICI/Akzo Nobel, Grupa Żywiec/Heineken. W swojej ostatniej roli, Chief Operations & People Officer, we współpracy z właścicielami firmy, odpowiadała za strategiczne decyzje związanych z rozwojem firmy, strategią inwestycyjną a także w zakresie strategii rozwoju organizacji i talentów dla całej grupy kapitałowej.

Grażyna jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka i Zarządzanie oraz Szkoły Biznesu Michigan Technological University, USA. Ukończyła również podyplomowe studia na Akademii Psychologii Przywództwa Politechniki Warszawskiej a także specjalistyczne programy zarządcze na Harvard Business School, NSEAD i IMD.