Kup bilet POWRÓT
Anna A. Tavis

Anna A. Tavis

Profesorka Nadzwyczajna i Dyrektorka Akademicka Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w NYU School of Professional Studies

 

Temat: The Factor X - dlaczego doświadczenia pracowników są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej?

 

Abstrakt

The Factor X - dlaczego doświadczenia pracowników są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej?

Podczas tej sesji przyjrzymy się gwałtownemu wzrostowi i ewolucji doświadczenia pracowników (Employee Experience - EX). Obecnie, w miarę rozwoju pandemii, EX staje się wiodącą praktyką organizacyjną HR - wywodzi się z zaangażowania pracowników i oparty jest na narzędziach i metodach związanych z doświadczeniem klientów i konsumentów. W wiodącej strategii HR Employee Experience szybko zastępuje Zarządzanie Talentami w wielu różnych organizacjach. Od rekrutacji i onboardingu po wydajność i utrzymanie - EX jest tym, co każdy specjalista HR musi dziś ćwiczyć. Podczas wykładu dowiesz się dlaczego.

 

Biografia

Dr. Anna Tavis znalazła się w prestiżowej grupie „Thinkers50 Radar” na rok 2020. Dr Tavis jest byłym redaktorem wykonawczym People + Strategy Journal oraz zastępcą redaktora Workforce Solutions Review. Dr. Tavis regularnie publikuje w mediach biznesowych. Była cytowana przez m.in. Washington Post, Bloomberg, The Human Resources Executive czy Training Magazine. Jej artykuły dla Harvard Business Review z Peterem Cappellim –HR Goes Agile (2018) i The Performance Management Revolution (2016) zostały przedrukowane w HBR's Must Reads (2016 i 2018), Definitive Management Ideas of the Year (2016 i (2018)) oraz Agile: The Insights You Need from Harvard Business Review (2020). Dr Tavis współredagowała dwa tomy esejów Point / Counterpoint: The New Perspectives on People and Strategy (SHRM 2013 i 2017). Dr Tavis jest częstym prelegentem na międzynarodowych konferencjach poświęconych przyszłości pracy, analizie ludzi i technologii, doświadczenia pracowników i inteligentnej automatyzacji w miejscu pracy. Przed dołączeniem do wydziału NYU zrobiła globalną karierę w środowisku akademickim i biznesowym. Dr. Tavis była wykładowczynią w Williams College, Fairfield University i Columbia University. Posiada również szerokie doświadczenie w biznesie - dr Tavis była szefową działu Motorola EMEA OD z siedzibą w Londynie, szefową Nokia ds. globalnego zarządzania talentami w Helsinkach, dyrektorką ds. szkoleń w United Technologies Corp w Hartford w stanie Connecticut oraz dyrektorką ds. rozwoju talentów i organizacji w firmie AIG Investments z siedzibą w Nowym Jorku. Dr Tavis uzyskała tytuł doktora literatury porównawczej na Uniwersytecie Princeton oraz tytuł Executive MBA w biznesie międzynarodowym na Uniwersytecie Karoliny Południowej.